Wim Hof radí, jak zůstat pozitivní a zdraví v těchto náročnějších časech

Všichni víme, jaká je nyní situace. Naše ekonomika a způsob života se změnily. A řada lidí pociťuje strach z nemoci, izolace na dlouhou dobu a ztráty peněz během nadcházejícího období recese. Tyto obavy mohou mít negativní dopad na naši mysl, a tedy i naše těla. Abychom však zůstali zdraví i během aktuální situace, je vhodné a důležité pracovat na pozitivním myšlení a posilovat imunitní systém.

Odemkněte sílu vaší mysli

Pomocí Wim Hof metody můžete překonat své obavy. Strach je nepříjemná emoce, která se může objevit ve vaší mysli, což má za následek nepříjemný a stresující pocit. Způsob, jakým vás tato emoce ovlivňuje, je však něco, co se můžete naučit ovládat například právě pomocí metody Wim Hofa.

Většina lidí si neuvědomuje neuvěřitelnou sílu, kterou mají ve své mysli. Pokud máte schopnost získat kontrolu nad mocí své mysli a dosáhnout určitého stavu vědomí, bude to mít přímý vliv na to, jak se cítíte. Tato kontrola je klíčová pro to, aby bylo možné změnit způsob, jakým se rozhodujete a jak se během náročnější situace chováte.

Posilujte váš imunitní systém

Silný imunitní systém je vždy velmi důležitý, zejména při kontaktu s relativně neznámým virem. Imunitní systém funguje jako obranný mechanismus, který chrání lidské tělo před bakteriemi, viry a dalšími patogeny. Pokud máte slabý imunitní systém, máte v konečném důsledku vyšší riziko onemocnění. Metoda Wim Hofa vám umožní naučit se, jak můžete posílit imunitní systém v krátkém časovém období.

Pokud jde o posílení vašeho imunitního systému, je zde několik faktorů. Například je důležité, abyste měli dostatek spánku, dodržovali zdravou stravu, pravidelně cvičili a snažili se vyhnout stresu. Kromě těchto faktorů je možné dále posílit imunitní systém zlepšení tolerance vůči chladu. Po zahájení metody Wim Hofa se vaše tělo naučí vystavovat chladu, což pomáhá spalovat tuk. Dopřejete si procvičení cév a uvolnění chemikálií „pro dobrý pocit“ v mozku.

Dlouhodobě být silnější, šťastnější a zdravější

Wim Hofova metoda nabízí poklidnou a zdravou cestu, jak si posílit imunitní systém. Všechny informace jsou bezplatně dostupné na internetových stránkách, mobilní aplikaci či Youtube. Pokud se naučíte důležité propojení mysli a těla, výsledky budou dlouhodobé a pozitivně ovlivní vaši pohodu. Úroveň vaší energie se zvýší a vaše nálada se zlepší.

A stále se budete cítit silnější, šťastnější a zdravější. Neváhejte vyzkoušet základní cvičení Wim Hof metody již dnes, je to opravdu jednoduché. A pokud vás to zaujme a budete se chtít ponořit hlouběji do těchto technik, tak Wim Hofovi placené kurzy jsou nyní mnohem levnější, aby mohli být dostupné pro širší veřejnost.

Zdroj: Wimhofmethod.com

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..