Wim Hof přináší další zprávu k aktuální situaci a zároveň zve na společné celosvětové dechové online setkání

Wima Hofa ne třeba představovat. Pokud ho neznáte, tak si přečtěte některý z našich jiných článků o něm nebo mrkněte na řadu videí, rozhovorů na Youtube. Tento článek chce pouze přinést zprávu, kterou vzkazuje Ledový muž Wim Hof světu k aktuální situaci v novém videu. A zároveň je příspěvek informací o tom, že v neděli se koná velkolepé společné dechové setkání, kterým nás bude provázet právě Wim Hof. Myslím, že to bude velká síla, a kdo se připojí nebude litovat.

Společně ve stejný moment můžeme tvořit šťastnější, silnější a zdravější prostor kolem nás a v nás. 🙂

Zpráva, kterou Wim Hof sděluje světu v novém videu:

Dýchej

 

Udělejme si chvilku. A převezměme kontrolu.

„Prostě chci přinést zprávu. A tou zprávou je, že se budeme cítit šťastnější, silnější a zdravější. Můžeme se naučit posilovat imunitní systém, všechno je založeno na důkazech, téměř okamžitě. Získejme více energie těmito dechovými technikami. Prokázali jsme to pomocí této metody, kterou jsme vyvinuli v průběhu let. Je to velice silné. Jsme schopní toho dělat mnohem více doma proti tomuto paralyzujícímu viru naší mysli, našeho sociálního života a ekonomiky. Jsme schopni toho dělat mnohem více. Volba je na tobě.“

 

Připoj se k Wim Hofovi a světu v největší řízené skupinové dechové skupinové seanci.

3.května 00:00h (neděle)– živé online setkání s Wim Hofovým dechovým cvičením (live stream bude na jeho instagramovém profilu)

00:00h – Amsterdam (3. květen) 08:00h – Sydney (3. květen) 3pm – Los Angeles (2. květen) 6pm – New York (2. květen)

Zdroj: Youtube.com/Wim Hof

 

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..