Wim Hof – Jaký je jeho oblíbený styl hudby? Nejoblíbenější druh jídla? A kolikrát denně jí?

Rekordman Wim Hof vypustil do světa další díl #AskWim na Youtube, kde odpovídá na otázky od lidí. Vyšlo už několik dílů, ve kterých odpovídá na velice zajímavé otázky. Můžeme takhle zjišťovat další zajímavé informace o muži, který se učí především z přírody. Můžete poznat, že Wim Hof může být inspirací v dalších aspektech života mimo otužování. A také se ho můžeme na nějakou otázku, která by nás zajímala jednoduše zeptat pod videem. Při troše štěstí a pokud bude otázka dostatečně zajímavá, tak se můžeme těšit v některé z dalších dílů na odpověď.

Jaká je jeho oblíbený druh hudby?

…Chvěji se z flamenga, ano.

(Wim Hof začne zpívat flamengo a dojde si i pro kytaru)

Něco takového. Ano, miluji flamengo. Miluju se učit a pokračuju neustále v učení. Nikdy jsem neměl učitele, který by mě učil to, co poslouchám. Narazím na lidi a pak si od nich odnesu tuto hudbu. Ale víte skvělá hudba je na Woodstock, Rolling Stones je také skvělá hudba. Každá hudba, která vychází ze srdce je můj druh hudby.

 

Jaké je jeho oblíbené jídlo?

Moje oblíbené jídlo závisí na mojí chuti, takže, co já dělám je, že jím jednou denně po šesté hodině. Když jsem plný chuti, tak si skutečně rád dám cokoliv. Ale většinu času se jedná o vegetariánské jídlo a jednou denně, pamatujte jednou denně s velkou chutí. Co se stane, když máte velkou chuť? Vaše oči se stanou větší. Vaše celkové smysly se stanou větší. Vy chcete jídlo, vidíte jenom jídlo. Vy jdete a jste více ostražití. Váš nervový systém je trénován a stimulován skrze nejedení. V dnešní době se to nazývá přerušovaný půst, ale já tohle dělám už 40 let. … čekám do šesti hodin, když je nervový systém stimulovaný. Nezapomínejte, co je moje nejoblíbenější. Nejraději jím s chutí, ať je to cokoliv…

 

A poslední otázka v nejnovější díle byla: Jaké je jeho nejoblíbenější zvíře?

Přesto, že jsem zde částečně uvedl odpovědi Wim Hofa, doporučuji jeho odpovědi poslechnout na jeho videích. Přenese na Vás úžasnou životní energii.

Zdroj: Youtube / Wim Hof

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..