Wim Hof – Jaké je jeho tajemství šťastného života? Odpověď je překvapivě jednoduchá

Rekordman Wim Hof vytvořil seriál videí #AskWim na Youtube, kde odpovídá na otázky od lidí. Vyšlo už několik dílů, ve kterých odpovídá na velice zajímavé otázky. Můžeme takhle zjišťovat další zajímavé informace o muži, který se učí především z přírody. A také se ho můžeme na nějakou otázku, která by nás zajímala jednoduše zeptat pod videem. Při troše štěstí a pokud bude otázka dostatečně zajímavá, tak se můžeme těšit v některé z dalších dílů na odpověď.

Nechci Vás v tomhle článku ochudit o odpověď na otázku „Jaké je jeho tajemství šťastného života?“ a tady tedy je Wim Hofova odpověď:

Není žádné tajemství, prostě buďte šťastní. A jak? Prostě dýchejte. A věřte. Dýchejte a věřte. Jestli je nějaké tajemství. Jen dýchejte a věřte. A vše přijde. Naučte se dýchat hluboce a změníte vaši chemii a když se chemie změní jste schopni toho dosáhnout a navázat spojení s hloubkou uvnitř a přeměnit hormony na dopamin. Což je štěstí. Ano! Ty jsi mistr svojí chemie. Ty jsi alchymista. A co alchymista chce? Zlato nebo štěstí? Jaký bude tvůj výběr? Já říkám štěstí. A pokud chceš zlato. Zlato je světlo uvnitř. Je to nervový systém. Osviť a odblokuj nervový systém a staneš se plným světla a záře. Je to jako štěstí. Štěstí je místo, kde jste prostě šťastní. Ve stavu flow bez bloků, zábran a obav. Jsi prostě tady a přítomný. A to je štěstí. Co je ten trik? Co je to tajemství?  Prostě dýchejte a věřte.

 

Přesto, že jsem zde napsal Wim Hofovu odpověď na otázku „Jaké je jeho tajemství šťastného života?“, doporučuji jeho odpovědi, nejvyjímaje tuhle, poslechnout na jeho videích. Přenese na Vás tak úžasnou životní energii, která vás více motivuje žít jeho „tajemství“ šťěstí.

Videa jsou krátká a člověk z nich může načerpat energický a pozitivní přístup Wima Hofa k životu. Je na něm zkrátka vidět, že i odpovídání na otázky si velice užívá. A na jaké otázky napříklady již odpovídal?

Jaké je tvoje tajemství šťastného života?

Dáváš si někdy teplé sprchy?

Jaká je jeho oblíbená kniha?

Jaká je jeho oblíbený strom?

Jaká je jeho oblíbená rostlina?

Jaká je jeho oblíbená písnička?

atd., je toho opravdu mnoho nového, co se můžeme o tomto muži z videí dozvědět. 🙂

Zdroje: Youtube.com, Fotografie: Facebook / Wim Hof

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..