Voda – pojďme se podívat na tento zázrak z jiného úhlu pohledu – Její vzkaz zní hrajte si se mnou!

Ve škole nám vždycky říkali voda H20 a tím to pro nás skončilo. I obecně zavedený přístup zkoumá u vody pouze její chemické složení. Je to zajisté prospěšný a legitimní přístup. Ale tím se tady nebudeme zabývat. Zkusme se na vodu podívat z hlediska jejího uspořádání a působení vibrací na toto její uspořádání. Nejznámější průkopníkem v tomto pohledu na vodu je zajisté japonský vědec Masaru Emoto, který dokázal jako první vyfotit zmražené krystaly vody. A tím pádem zkoumat jakým způsobem tento krystal vypadá při různých vnější působeních (vibrací) jako je hudba, modlitba, fotka, slovo. Jak vypadá voda, která je znečistěná a naopak například jak vypadá voda z horského jezera.

Ukažme si na obrázcích jak takové krystaly při působením různých vnějších vlivů mohou vypadat (Emoto vždycky vybral reprezetativně nejhezčí obrázek, ale statisticky byly obrázky velice podobné):

Dále si ještě vypíšeme další zajímavosti o vodě, ale nejdříve se doporučuji podívat na pořad Duše K s naší úžasnou českou odbornicí na vodu Dianou Siswartonovou.

Video na Youtube:

Skvělý dokument o vodě:

Skvělý příklad proč je zajímavý pohled na vodu z hlediska jejího uspořádání je, že například uhlí a diamant mají stejný počet molekul uhlíku, ale liší se pouze v jejich uspořádání. A stejné je to u vody, pokud je její uspořádání harmonické, vířivé, krásné tato voda má mnohem větší a prospěšnější vliv na přírodu a zdraví člověka. Pokud je její uspořádání strnulé, nevzhledné, udržují se v ní snadněji bakteri a další škodlivé látky. A naše tělo daleko hůře zpracovává tuto vodu do buněk a tolik nás tato voda nehydratuje.

Pár tipů jak se chovat k vodě:

1.Experimentujme a hrajme si s ní. (voda reaguje na jakékoliv vibrace a podle nich mení svoje uspořádání)

2.Budmě za vodu vděční a poděkujme jí. Díky ní naše forma života existuje.

3.Voda nemá ráda rohy, ale naopak kulaté nádoby, kde voda může vířit. To platí i pro vodu z kohoutku, kde je voda také ztrnulá bez pohybu, ale i pro to existují způsoby jak vodu upravit. Násady na kohoutky, nádoby do kterých napustíme vodu, atd.

4.Voda v pitných a přírodních studánkách má velice prospěšné účinky na naše zdraví. Jelikož její uspořádání (vibrace) je naprosto souladu s přírodou a vesmírem.

Určitě chystáme další články o vodě, kde se zaměříme na některé zajímavosti detailněji 🙂

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..