Thovtovo proroctví čteno z hermetických textů – desetiminutové hluboce silné a inspirativní video

Graham Hancock ve spolupráci s After Skool vytvořil a namluvil 10minutové video o starodávném proroctví a o tom, jak hluboce souvisí s tím, co se dnes děje. Bohužel je video pouze v angličtině, ale doporučuji ho zhlédnout. Myslím, že to není nijak náročné video na porozumění.

Co děláme na naší planetě? Proč děláme to, co děláme, když máme tolik možností změnit naše způsoby chování? Co se tady opravdu děje? Video odpovídá a dává do kontextu odpovědi na tyto otázky.

Co se s naším světem právě teď děje? Chaos? Chorobné chování? Politické nepokoje? Rasové dělení? Korupce? Nedostatek lásky? Nedostatek Boha? Smutek? Hněv? Ničení životního prostředí?

Nechci příliš tímto směrem směřovat pozornost, ale to vše se na našem světě děje, a nemůžeme před tím úplně zavírat oči. Všichni to můžeme vidět a cítit. Ale nabízejí se nám dvě cesty, kterými můžeme jít, takže určitě není potřeba propadat beznaději, ale naopak směřovat naši pozornost a kroky k lepší přítomnosti. Tu možnost má každý z nás.

Byl tohle všechno předvídáno před více než 2500 lety?

Tento 10minutový snímek, vyprávěný Grahamem Hancockem, je velmi silný a inspirativní. Dává to vše do perspektivy toho, jak jsme se dostali do nestabilní a z určité perspektivy nepříjemné situace, v níž teď žijeme.

Musíme si uvědomit, že pouze my jako jednotlivci můžeme změnit svět.

Graham Hancock je britský autor, který se specializuje na teorie obsahující starověké civilizace, změnami Země, kamennými památkami a megality, změněnými stavy vědomí, starověkými mýty a astronomickými nebo astrologickými údaji z minulosti. Stal se uznávaným jako nekonvenční myslitel, který otevírá kontroverzní otázky o minulosti lidstva.
 

Zdroj: Youtube / After Skool

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..