Slova, která mají vysokou vibrační energii – obsahuje je váš slovník?

Slova jsou magie, málo kdy si uvědomujeme, jakou kouzelnou moc díky nim máme. Jejich pomocí se dá opravdu kouzlit, můžete někoho zaklít, ale také mu neuvěřitelně pomoci a podpořit ho.

Krásně to je vidět na příkladu holčičky, která milovala zpěv, ale jednou po škole přišla domů a její máma byla unavená z práce. Holčička si začala zpívat a v tom ji unavená máme řekla, ať toho nechá, že se to nedá poslouchat. A od té doby holčička nezpívala a dnes jako dospělá žena si stále myslí, že neumí zpívat. A k tomu stačila jedna věta její mámy. Takovouhle sílu má slovo, dokáže zaklít člověka nebo ho neuvěřitelně podpořit.

Zkuste si do prázdné sms zprávy napsat slova: „Nenávidím tě.“ nebo „Miluji tě.“, jaký pocit ve vás tato dvě slova vyvolávají při představě, že je někomu pošlete? (Opatrně, ať to někomu nepošlete omylem. :D)

Obecně jsou slova, které v sobě ukrývají vyšší vibrační frekvenci. A jejich používání nás posouvá na vyšší vibrační úroveň. Zároveň slova, která používáme, ukazují na jaké úrovni vědomí se pohybujeme.

Následující slova jsou vypůjčené z knihy Moc vs. Síla a rezonují s vysokými vibracemi. Pouhé jejich přečtení na vás má pozitivní vliv.

 

Neutralita Umožnit Dostatečný Důvěra Uvolnění

Ochota Inspirující Nadějný Optimismus

 

Záměr Přijetí Milosrdný harmonický

Odpouštění Přesahující Důvod Moudrý

 

Smysluplný Porozumění Abstrakce Láska Milující

Vlídný Laskavý Soucit Úcta

 

Zjevení Radost Jednota Úplnost Klid

Přeměna Mír Všemohoucí Perfektní Blaho

 

Osvětlení Osvícení Já Čistý/ryzí Vědomí

 

Další podobný seznam slov vypadá takto:

Soustředění Zdraví Mír Síla Rovnováha

Energie Harmonie Činnost

 

Dobrá vůle Vitalita Přitažlivost Moc Spravedlnost

Život Svoboda Mládí

 

Vedení Úspěch Moudrost Štěstí

Porozumění Čilost Inspirace

 

 

Vynalézavý Inteligence/Rozum Vytvalost Paměť

Smysl Zákon a pořádek

 

Úspěch Víra/Důvěra Mistrovství Důvěra/Sebejistota

Vláda Duch Láska

 

Slova, která Vás mohou vést na cestě vaším osobním rozvojem. Samozřejmě nejsou zde zdaleka všechny slova, která mají úroveň vibrace, která nás povznáší. Ale je to jen takový příklad toho, že slova znamenají mnoho.

Jaké by to asi bylo, kdybychom vědomě začali používat více slov s vyšší vibrační frekvencí a naopak ty s nižší omezili? Jaké by to asi bylo, kdybychom ke slovům přistupovali více vědomě a přestali nimi oslabovat či zraňovat ostatní a především sebe?

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..