Recenze: i9 Informovaná láhev – slogan prodejce zní: „Víc, než jen láhev..“ a má pravdu

Pojďme rovnou na otázku, proč je tahle skleněná láhev tak unikátní? A to proto, že i9 láhev má schopnost zlepšit kvalitu vody díky TP technologiím. V srdci láhve je umístěn informační štítek, do kterého jsou speciální metodou pomocí silných orgonových zářičů vepsány ve formě numerických kódů tisíce pozitivních informací (vibrací) jako mantry, hudba, barvy apod. Tím se zvyšuje energetický stav vody. A to má například vliv na zvýšení bioenergetického-pole a na snížení stresu u konzumenta této vody. Výrobce uvádí, že potom co do láhve nalijete vodu, tak ta mění svoji strukturu do přirozené stavu, optimálního pro lidský organismus. Detailnější popis technologie můžete přečíst na stránkách výrobce.

Takže v úvodu jsme si řekli, co tvrdí výrobce. Ale v možnostech normálního smrtelníka není možné láhev zkoumat v laboratoři a zjišťovat pod mikroskopem, zda se struktura vody změnila. Ale předem všem skeptikům, kteří myšlenku láhve zavrhují, doporučuju přečíst náš článek o jiném pohledu na vodu zde. A navíc je nutné uvést, že všechny náležitosti láhve jsou certifikované a ověřené v laboratořích. Dovolím si s vámi podělit o vlastní zkušenosti s láhví, jelikož jsme ji s bratrem nakoupili celé rodině. A to především kvůli kráse láhve, praktičnosti. Ale o tom až dále. Mám tedy odpověď na to, zda se mění struktura vody? Ano mám a musím jednoznačně říci, že ANO. Už po chvíli voda v láhvi začíná mít takovou měkčí a sladší chuť. Jednoduše řečeno voda je chutnější. Zdá se mi, že člověk nemusí vody vypít tolik a je lépe hydratován. A ještě si myslím, že pití vody z této láhve má pozitivní vliv na trávení. A tyto tvrzení mi potvrdili všichni členové rodiny. Těžko tedy obyčejným pohledem člověka vidět, jak i9 láhev funguje, ale prostě funguje.

Pojďme se podívat na další aspekty láhve.

Tvar a vzhled

Zamilujete se do ní na první pohled. Alespoň u mě to tak bylo u varianty ze všech čakrových barev. Výrobce ovšem nabízí i možnost pouze jedné čakrové barvy viz obrázek níže. Láhev je designově úžasná. Projasní každý stůl (zejména varianta barev všech čaker).

Použitelnost

i9 láhev je skvělá do ruky a šikovně se otvírá. Vleze se do ní příjemných 650ml vody. Výrobce tvrdí, že je voda v „ideálním“ stavu po 2 hodinách, ale už po několika desítkách minut je výrazně cítit změna chuti vody. Láhev je vyrobena z vysoce tvrzeného skla a je chráněna silikonovými proužky, které tedy nejsou na láhvi jen pro okrasu. Vhodná je tedy pro sport, cvičení, treky, výlety atd. Nemusí sloužit jen doma nebo pro pitný režim v práci. Dále se do ní mohou nalévat i horké nápoje.

Má nějaké vady na kráse?

Jediné nedostatky, které jsem za zhruba půl roční používání lahve objevil, je hůř dostupný vnitřní záhyb u vrchu láhve. Což nutí jednou za čas láhev umýt nějakým kartáčem. Český prodejce přikládá, pokud chcete, kartáč na umývání láhve za poplatek. Nevím, zda je to tak ve všech prodejnách. Zároveň chci dodat, že láhev i po velice dlouhém neotevření cca 14 dní až 1 měsíc nijak výrazně nezapáchá. Voda se v i9 láhvi kazí výrazně pomaleji. Druhým a logickým nedostatkem skleněné láhve je to, že v případě horkých nápojů musíte čekat až vychladnou. Jinak láhev nelze kvůli tomu, že je horká, úplně pohodlně přenášet v ruce. Poslední vadou může být vyšší pořizovací cena (cca 1300Kč), ale láhev opravdu vydrží. A když si přestanete kupovat vodu z obchodu, tak se Vám finančně investice po čase navrátí.

Existuje jednoduchý pokus, jak ověřit funkčnost láhve? Ano! Podívejte se na toto video.

Závěr

Všechno bylo řečeno. To je můj pohled na tuto nevšední láhev. Já jsem z ní nadšený. A mohu ji jen doporučit. Voda z ní chutná lépe. i9 láhev je praktická, krásná a je víc než jen láhev…Pijme vodu 🙂

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..