Proč je dobré do 17 sekund přestat držet v hlavě negativní myšlenku?

Volná mysl

Odpověď se nachází v zákonu přitažlivosti. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, doporučuji si o něm něco přečíst. Například dokument „Tajemství“ dobře vysvětluje tento zákon. A v budoucnosti chystáme i detailní článek na tomto webu o zákonu přitažlivosti. Jednoduše řečeno zákon přitažlivosti znamená, že podobné přitahuje podobné. Je to zákon fyziky, který popisuje, vše jako energii, která vybruje na určité frekvenci. A vše co má stejnou frekvenci/vibraci se přitahuje.

A jak s tím souvisí 17s? A ještě k tomu 68s? 😀 Popisuje to kniha Požádej a je ti dáno od autorů Esther a Jerry Hicks. Kteří předkládají ve svých knihách a přednáškách takzvané učení Abrahamovo. Ale pojďme k jádru věci.

Po 17s, pokud myslíme na tu stejnou věc, myšlenka dostává jakési energetické momentum. Sílu zákona přitažlivosti. Tato myšlenka, když na ní myslíme určitý čas, k sobě přitáhne další velice podobnou myšlenku. A začnou se na sebe podobné myšlenky nabalovat. A postupně se stanou dominantní v našem aktuálním přemýšlení. Ve vesmíru jsou různé myšlenky, které tady poletují a pokud k té „první“ myšlence venuješ příliš mnoho pozornosti/času, tak přitahuje velice podobné myšlenky.

68s než se myšlenka začne zhmotňovat

A co zanamená hranice 68s? V tu chvíli dostane myšlenka takovou energii, že začíná být dost silná, na to, aby se začala zhmotňovat. Během pár minut, hodin nebo dne se taková myšlenka stane dominantní. A jakmile se dosáhnete dominantní myšlenky, bude se začínat zhmotňovat.

Zamapatujte si (z knihy Požádej a je ti dáno):

  • Myšlenky, které máte, se rovnají vašemu bodu přitažlivoti.

  • Dostanete, na co myslíte, ať to chcete, nebo ne.

  • Vaše myšlenky jsou vibrací a na tuto vibraci potom přijde odpověď dle zákona přitažlivost.

  • Expandování a zesilování začne být vaše vibrace nakonec tak silná, že způsobí zhmotnění.

  • Jinými slovy to, na co myslíte (a tudíž i co cítíte) a co se zhmotňuje ve vašich zkušenostech, je vždy ve vibračním souladu.

Nebojte se svých nekontrolovaných myšlenek

Pokud lidé poznají zákon přitažlivosti a věří, že funguje. Tak se začnou bát svých nekontrolovaných myšlenek. Ale je v pořádku, pokud si uvědomíte nějakou myšlenku, na kterou nechcete myslet a nechcete ji zhmotňovat ve svém životě. Není to jako nabitá zbraň, že mám špatnou myšlenku a ta se mi stane. To vůbec ne. Mám velké množství času změnit svoje myšlení (svoji vibraci) a přilákat si vědomě do života to, co chci já. A důležité je, že i malá snaha myslet na pozitivní věci, tedy ty které chceme ve svém životě, přinese zřetelné výsledky.

Jakmile si záměrně vyberete myšlenku a uvědomíte si, že se cítíte lépe, znamená to, že jste úspěšně použili svůj navigační systém a že můžete být na své cestě ke svobodě, po níž toužíte a kterou si zasloužíte. Proto není nic, co byste nemohli dělat, mít nebo tím být. (z knihy Požádej a je ti dáno)

Další dobré zprávy…

V jednu chvíli můžeme myslet pouze na jednu věc! A proto je lehké pomocí myšlenky, kterou chceme mít v hlavě my, vyřadit negativní myšlenku. A nebo nemyslet na nic pomocí meditace, čili aktivity, která nás „zaměstná“ na tolik, že naše myšlení je „prázdné“ (například při běhání, sportu málo kdy myslíme na něco jiného než činnost samotnou). Důležité je vědomě pracovat se svojí myslí a nebýt v jejím vleku.

Popsali jsme si, že když myslíme určitý čas na negativní myšlenky, přitahuje negativní. Ale pozor! Co když budeme vědomě po jistý čas myslet na pozitivní věci? Ano, princip je stejný, Začneme do své mysli přitahovat podobné pozitivní myšlenky. A naše pozitivní myšlení nám do života bude přitahovat podobné pozitivní situace, lidi, věci,…

Doporučuji si o zákonu přitažlivosti přečíst více, nebo aspoň o něm zhlédnout nějakou přednášku či dokument. .:)

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..