Překvapivě velké množství vědců a organizací po celém světě se vyjádřilo proti zavádění technologií 5G

Naléhavá výzva na světové vlády ze strany vědců, lékařů, enviromentálních organizací a dalších. Organizace 5G Space Appeal se jasně vymezuje proti zavádění 5G technologií na naší planetě a ve vesmíru.

Proč o této výzvě informujeme? Je překvapivé a vyzívající k zájmu jaké množství vědců a organizací z celého světa má problém se zaváděním této technologie s ohledem na zdraví, přírodu a celkové fungování naší hrubohmotné a jemnohmotné reality. I řada lidí a organizací z ČR se připojila. Seznam signatářů můžete prohlédnout zde na stránkách 5Gspaceappeal.com.

Technologie 5G je stále vnucována navzdory velkému nesouhlasu z jednotlivých komunit, odporu, rizikům a důsledkům na lidi a enviromentální prostředí.

Každý den se objeví lékař, vědec či další odborník, který přinese minimálně znepokojivé informace o technologii 5G. Tyto informace se týkají dopadu na lidské zdraví a její obecné škodlivosti. Myslím si tedy, že by se k této technologii mělo přistupovat z nejvyšší opatrností a pořádně veřejně projednat všechny její aspekty. A nebát se dát najevo svůj názor a případný nesouhlas se zavedením technologie v oblasti, kde žijeme.

O mezinárodní výzvě 5Gspaceappeal:

„Signatáři této výzvy jsou vědci, lékaři a organizace zabývající se životním prostředím ze všech kontinentů. Mnoho let neúnavně pracují, aby upozornili svět na neviditelný útok na naši biosféru. Tento útok již nelze ignorovat.

 

5G – 5. generace bezdrátové technologie – nesmí být postavena na Zemi ani ve vesmíru. Představa, že vysokofrekvenční záření, obecně známé jako radiové vlny, není skutečným zářením a je neškodné, byla vyvrácena v 70. letech v laboratořích po celém světě a poškození lidí, zvířat a rostlin bylo potvrzeno ve více než 10 000 studiích. Pokud je postaveno 5G, úrovně záření se zvýší 10 až 100krát, prakticky přes noc, všude. na Zemi nebude doslova místo, kam se před tím schovat.

 

Účinky úrovní vysokofrekvenčního záření, které již existují, na zdraví obyvatelstva a životní prostředí, což se odráží v kvalitě života, vysoká míra rakoviny, neurologické choroby, srdeční choroby a cukrovka, dokonce i u dětí. Klesající populace ptáků, včel a motýlů a nezdravé lesy,  můžete pocítit všude.

 

Naléhavě vyzýváme vlády a veřejnost, aby si pečlivě přečetly výzvu a podle toho jednaly.“

Souhrn

Adresováno OSN, WHO, EU, Evropské Radě a vládám všech národů,My, níže podepsaní vědečtí pracovníci, doktoři věd, lékaři, členové organizací proochranu přírodního prostředí a další z mnoha zemí světa, důrazně apelujeme na zastaveníprojektu zavádění bezdrátového pokrytí páté generace (5G) na Zemi a ve vesmíru. Toto účinnější pokrytí zvyšuje expozici radiofrekvenčnímu (RF) záření daleko nad hodnoty 2G, 3G a 4G sítí, které jsou nyní pro telekomunikaci k dispozici. Je průkazné, že toto záření je škodlivé pro lidstvo a životní prostředí. Zavedení 5G projektu představuje nebezpečný experiment zaměřený proti veškerému životu na Zemi a podle mezinárodního práva je definováno jako trestný čin.

 

V následujících dvou letech chtějí telekomunikační společnosti za pomoci jednotlivých státních vlád instalovat 5G síť po celém světě. Je to nahlíženo jako dosud největší společenská změna v celosvětovém měřítku. Budeme mít “chytré“ domy, “chytré“ podnikání, “chytré“ dálnice, “chytrá“ města a auta, která se řídísama. Prakticky všechno, co vlastníme nebo nakupujeme, od lednic a praček až ke kartonům s mlékem, přes hřebeny a dětské plenky, bude vybaveno anténou a mikročipem a bude bezdrátově připojeno k internetu. Každý člověk na Zemi bude mít trvalý přístup k vysoce rychlostní bezdrátové komunikaci, a to v každém místě na planetě, včetně deštných pralesů, míst uprostřed oceánu a Antarktidy.

 

Není ovšem všeobecně známo, že to bude znamenat dosud největší změnu životního prostředí v celosvětovém měřítku. Plánovanou hustotu radiofrekvenčních přenašečů si lze těžko představit. Po přidání miliónů nových základních 5G stanic na Zemi a 20 000 nových satelitů ve vesmíru, bude v roce 2020 podle odhadů 200 miliard vysílajících objektů jako součást Internetu věcí, o pár let později jich bude trilion. Komerční 5G na nízkých frekvencích s nízkou rychlostí byl již instalován v Kataru, Finsku a Estonsku v polovině roku 2018.

 

Začátek dalšího rozvoje 5G na extrémně vysokých frekvencích (milimetrové délky) je plánován na konec roku 2018.Navzdory plošnému popírání, důkazy o škodlivosti radiofrekvenčního záření pro živé organismy jsou alarmující. Existuje více než 10 000 oponovaných studií. Tyto zpracovávají nashromážděné klinické důkazy o příčinách choroblidské populace, experimentální důkazy o poškození DNA, buněk a orgánových systémů rostlin i zvířat, a také epidemiologické důkazy, že hlavní civilizační choroby (karcinomy, srdeční choroby a diabetes) jsou z velké části způsobeny elektromagnetickým znečištěním.

 

Pokud telekomunikační průmysl uskuteční své plány na 5G zasíťování, pak žádný živý organismus na planetě nebude schopen uniknout expozici RF záření 24 hodin denně, 365 dní v roce. Hladiny záření budou 10krát až 100krát vyšší než ty současné. Na Zemi nebude jediné bezpečné místo. Tyto 5G plány představují hrozbu vzniku závažných a již nevratných změn celého ekosystému na Zemi.

 

Pro ochranu lidstva a životního prostředí je třeba provést neodkladná opatření v souladu s etickými pravidly a mezinárodními dohodami.

Celou mezinárodní výzvu určenou všem a zejména vládám najdete zde

Zdroj: 5gspaceappeal.org

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..