Oblíbený písničkář Sam Garrett vydal nové album „Zázrak a tanec“

Sam Garrett je anglický zpěvák, který od mládí vytváří a zpívá srdečné melodie. Oduševnělá Samova hudba povznáší a inspiruje. Sam již vydal dvě krátká alba, Be Easy a Namaste. Jeho první studiové album, Grace, vyšlo v roce 2017.

Jeho nové album „The Dance & The Wonder“ (Tanec a zázrak), které vyšlo v létě tohoto roku, zkoumá jemnou cestu láskou, oddaností a růstem. Jeho hudba je odrazem jeho cesty, inspirovaná hlubokými zkušenostmi z jeho cest a různými duchovními učeními z celého světa. Díky zručné kombinaci vokálů a kytary zvedne hudba náladu, například píseň „Lost in the moment“, a jemnými tóny zklidňuje naši mysl „Higher than the mountains“, nabízející jedinečnou cestu a hloubku, která je vzácnou zkušeností.

Album však nabízí celkem 14 písní, takže je toho dost k objevování. Názvy jednotlivých písní: The dance & the Wonder, Shady Grove, Way Down (At Your Feet), Brave Beatiful Animals, I Am Loving You, Leela´s Play, I Bow To You, Upasana, Empathy, Old Wooden Tree, Sorry (An Apology), Jaya Gurudeva, Higher Than The Mountains a Postcards

 

Singl podle, kterého se jmenuje i celé nové album „The Dance & The Wonder“

 

Zdroje: Facebook.com / Sam Garrett, Youtube.com

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..