Ledový muž Wim Hof a tráva? A cítí vlastně někdy strach?

Ano, je tu nový díl #AskWim, který nabídl řadu dalších zajímavých odpovědí na otázky od diváků. Tento formát otázek funguje tak, že lidé do komentáře k videím vkládají otázky a Wim v každém díle na pár z nich odpoví. Ale odpovědi jsou vždycky trochu rozsáhlejší, takže se lecos zajímavého dozvíme. Opět nezklamal a odpovídá s velkou chutí a energií. Na jaké otázky nabídl nejnovější díl odpovědi?

Jaký je tvůj nejoblíbenější hudební nástroj?

Co si myslíš o trávě?

Cítíš někdy strach?

Která je tvoje nejoblíbenější jógová pozice?

Neváhejte si díl pustit na Youtube a načerpat z něj pozitivní energii. Video naleznete na konci článku. Nicméně ty, kteří zde hledají odpověď na otázky z nadpisu článku, nechci zklamat, a proto zde na ně uvedu překlad odpovědí. Snad to pomůže i někomu, kdo neumí dobře anglicky. 🙂

Co si myslíš o trávě? Wim Hofova odpověď:

Co si myslím o trávě? Tráva je skvělá. Je jako kanabinoid. Ale pokud jste schopni se zhulit vlastními silami. To by bylo ještě lepší. Nemyslíte? Člověče. To je míň peněz. Já jsem Holanďan, ekonom. (smích) Takže si myslím, že tráva je fajn. Mohla by být fajn. Ale já preferuji se zhulit vlastními silami. To je to, co já dělám! Takže dostanu endokanabinoidy. A dokázal jsem to vědecky, že endokanabinoidní systém může být aktivován. To je nejhlubší část mozku. Moje tráva je zde. Uvnitř. (ukazuje si na hlavu) Co si myslím o této trávě? Skvělá!

 

Cítíš někdy strach? Wim Hofova odpověď (jen část, ať se podíváte na video :D):

Ano, strach je slovo. Strach je realita. A strach je něco, s čím se učíme zacházet. A jak se jednou naučíte zacházet se strachem, chodíte do strachu. Místo, aby strach chodil za vámi. Jako chlad. Já chodím do chladu, proto mi nebývá zima. Já chodím do strachu, proto strach nechodí za mnou. Naučil jsem se zacházet se strachem. Zkoušel jsem sebe mentálně, fyzicky, emocionálně. Mnoha a mnoha způsoby. A potom strach není schopný něco udělat. Není tam, protože jsem připraven…(odpověď pokračuje)

Zdroje: Youtube / Wim Hof, Fotografie Youtube / Wim Hof

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..