Jak hudba ovlivňuje vodu? Odpověď nám dává japonský vědec Masaru Emoto!

Japonský vědec Masaru Emoto nám přinesl fotografie krystalů vody, u kterých se tají dech. Emoto prokázal jak na vodu a její vzhled/uspořádání krystalů působí vnější informace jako hudba, fotografie, modlitba, slovo, atd. Takže neoddiskutovatelně prokázal, že voda dokáže uložit informace a nést je dál. Vidíme tedy, že není voda jako voda.

Myšlení, nálady, emoce mají velký vliv na naše zdraví. Musíme, ale přiznat, že i to jakou pijeme vodu do velké míry ovlivňuje naše zdraví. A to ne jen z pohledu jejího složení, ale také uspořádání jejich molekul.

Jak to tedy vidí Masaru Emoto? „Jakmile lídé začnou brát vodu vážně, porozumí ji. Pochopí, že základem života je rezonance a harmonie“. Japonského vědce přivedlo ke zkoumání vody vyšetření magnetickou rezonancí. Magnetická rezonance předává informaci vodě (kapalině) svou vibrací. To byla jeho inspirace. Léčba magnetickou rezonancí byla úspěšná, a proto to byla taková silná inspirace. A v tom ho napadlo, že nosičem informací musí být voda.

Jak bylo řečeno výše vodu ovliňují informace. A každá informace je vibrace, z které vzniká energie. Takže myšlenky, emoce, které jsou také formou vibrace/energie, ovlivňují vodu a náš zdravotní stav. Protože voda absorvované informace opět předává našemu tělu.

A jak s tím souvisí hudba, fotografi, slovo…To jsou také formy vibrací, které působí na vodu. A Masaru Emoto toto působení zmapoval pomocí zmražení vody a fotografování jednotlivých krystalů vody. A je už na první pohled zřejmé, že krystaly na které působí pozitivní informace, vypadají krásně a uspořádaně. Naopak voda na kterou působí negativní informace vypadají škaredě a neuspořádaně. Ano, samozřejmě na obrázcích jsou ty nejhezčí fotografie, ale v průměru krystaly vapadají dost podobně. Takže pojďme se podívat na pár příkladů toho jak vypadají některé krystaly po ovlivnění určitou vnější informací. 🙂

Ukázky krystalů vody + jaká informace/vibrace na vodu působila (hudba, slovo, modlidba, emoce, myšlenka,…):

A ještě jednou slíbená hudba…

Lennon – Imagine

Další hudba

Co napsat závěrem? Vidíme, že voda je opravdu živá, tvárná a lze si s ní neuvěřitelně hrát. A záleží na tom jakou vodu pijeme a jak se k ní chováme. Viz náš předchozí článek o jiném pohledu na vodu ZDE. A také si dokážeme představit, že podle toho jakou hudbu posloucháme a jaké další informace na sebe necháme působit, podle toho vypadá voda v našem těle. A to by nám nemělo být jedno. Vodou v našem těle proudí neuvěřitelné množství informací.

Doporučuju ještě jednou mrknout na náš předchozí článek o jiném pohledu na vodu ZDE.

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..