Dobré zprávy – Wim Hof vydal zdarma audiovizuálního průvodce jeho dechovým cvičením. Zadýchej si společně s ním!

Wim Hofa a jeho metodu ne třeba představovat. Pokud však přesto nevíte, o co se jedná, na internetu najdete nespočet článků, návodů a publikací o jeho zázračně jednoduché dechové metodě, která nás dělá zdravějšími, šťastnějšími a silnějšími.

Je velká radost, když se metody tohoto ledového šíří mezi lidmi opravdu ve velkém. A je to zejména díky charismatu a velkému srdci Wima Hofa, který říká, že jeho mise je láska. A to je vidět i na příkladu tohoto pěkného videa/průvodce, který nám nabízí možnost pomocníka při našem vlastním provádění Wim Hofovi dechové metody. A Wim Hof nabízí takového průvodce na Youtube zcela zdarma.

Nevím jak ostatní, kteří praktikují Wim Hofovo dechové cvičení, ale já z tohoto průvodce mám velikou radost. Jedná se totiž o audiovizuální průvodce, který dopomáhá držet rytmus a tempo během dýchacích relací. Jednoduše stačí sledovat bublinu, jak se rozšiřuje a smršťuje, a následovat toto dechem. Navíc, člověk slyší, jak Wim Hof dýchá spolu s ním, a další doprovodné zvuky v pozadí, a tenhle součet prvků nám dopomáhá se vyladit a prohloubit soustředění na dech a nevnímat nic ostatního. Takže prožitek a efekt z dechového cvičení se znásobí. A pak už můžeme být „pouze“ zdraví, šťastní a silní! 🙂

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..