Dobré zprávy – Will Smith si dal 10ti denní půst a tvrdí, že již nepotřebuje léky na krevní tlak, které užíval 10 let

Will Smith dosáhl nedávno své nejvyšší váhy v životě 102 kg. A proto se rozhodl něco změnit. 50letý herec o tom povídal v pořadu Red Table Talk. Will Smith si všiml, že přibírá na dovolené, kde začínal každý den čtyřmi či pěti čerstvými muffiny od šéfkuchaře, a nakonec si v rodině vysloužil přezdívku „Pudge Muffin“.

„Takže na snídani jsem si dával čtyři nebo pět muffinů. Však víte, Aladin byl úspěšný, takže to bylo neustále, ‚Muffin, muffin, muffin!‘,“ řekl Will Smith.

„Potom jsem si dal na oběd Moscow Mule s trochou vodky. Takhle vypadala moje desetidenní rutina. Probudil jsem se, dal si muffiny a šel jsem zase spát,“ dodává.

„Dostal jsem se až na váhu 102 kg, a to bylo nejvíc, co jsem kdy v dospělosti vážil. Měl jsem 101 kg jako ‚Ali‘ a na muffinové lodi jsem se dostal na 102 kg,“ řekl.

„Pudge Muffin byl roztomilý, ale já nechci být Pudge Muffin pro svou rodinu, řekl Will, než jeho si Jaden dodal: „Nemůžete svěřit osud rodiny Pudge Muffinovi.“

Smith zkusil zhubnout kila tím, že se vrhl na desetidenní půst, ale vzhledem k jeho lékům na krevní tlak se zdálo, že by to mohlo být nebezpečné.

„Takže, budu se po dobu 10 dnů postit. Začal jsem a dostal jsem se asi na čtvrtý den a já jsem (výraz omdlení), protože jsem pořád brával svůj lék na krevní tlak. Užíval jsem tedy svůj lék na krevní tlak a můj krevní tlak byl téměř nebezpečně nízký,“ řekl.

Přestal brát léky, které vracely jeho krevní tlak zpět do normálu, poté co je bral déle než deset let. A nyní si uvědomuje, že jeho špatný krevní tlak byl způsobem jeho špatnou stravou.

„Nemohl jsem uvěřit, že mám 50 let, aniž bych věděl, že jsi doslova to, co jíš. Jím jídlo jako závislý. Miluji jídlo, ale uvědomil jsem si, že můj vztah k jídlu byl jedení pro zábavu. Jím pro radost.“

„Užíval jsem léky na krevní tlak už deset let, tak jsem vypadal, že sem měl vysoký krevní tlak, nebo jsem se projídal k vysokému tlaku?“ dodal Smith.

Herec odhalil, že věděl, jak jíst, aby byl svalnatý, ale nevěděl, jak jíst zdravě.

Celá epizoda je ke zhlédnutí na Facebooku.

Ještě dodávám, že Will Smith neřekl, jakým způsobem jeho půst probíhal. A tento článek neslouží jako návod, ale jako sdělení příběhu Willa Smitha. 🙂

Zdroje: Red Table Talk, fotografie: Facebook / Red Table Talk

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..