Dobré zprávy – Další příběh o laskavosti Keanu Reevese: Herec potešil cestující potom, co letadlo muselo nouzově přistát

Desítky cestujících byli minulý týden kvůli mechanickému problému u letadla uvězněni na letišti v Kalifornii. Jejich letadlo muselo totiž nouzově přistát. Ale cestující, kteří takto uvízli na letišti, byli rozveseleni a uklidnění netradičním spolucestujícím: Keanu Reevesem.

Je známo, že Reeves je tajný charitativní hrdina. Již 15 let hraje pro děti představení, získává finanční prostředky pro nemocné děti a osobně je navštěvuje.

Dokud se nezjistilo jeho spojení s nadací v roce 2018, dělal všechny tyto záslužné činnosti anonymně. Nicméně nedávno při letu neskrýval svou tvář, když zůstali desítky lidí v kalifornském Bakersfieldu dvě hodiny severně od místa v LA, kam let směřoval.

Po celou dobu letu byl Reeves údajne velmi přátelský a povídal si se zaměstnanci letecké společnosti. „Nadšeně“ hovořil o svém novém projektu a neměl problém s tím se vyfotit s fanoušky. Pak ale bylo letadlo nuceno z technických důvodů nouzově přistát.

Kanadský herec namísto toho, aby využil své možnosti celebrity a utekl z letiště v soukromí, spolupracoval s personálem letecké společnosti, aby zařídil flotilu dodávek, která mohla každého cestujícího dovést na místo určení.

 

 

Reeves sám nastoupil do jedné z dodávek a strávil dvě hodiny bavením svých spolucestujících, hraním kalifornské coutry hudby ze svého telefonu a čtením zábavných faktů o Bakersfieldu ostatním (viz video výše).
 
„Jeho populace je kolem 380 000,“ četl zmateným hlasem, „takže se jedná o deváté nejlidnatější město v Kalifornii.“

Následně cestující vystupovali jeden po druhém a Keanu Reeves jim nabídl veselé a milé rozloučení.

Není to poprvé, co známí herec Johna Wicka dokázal vytvořit „COOL“ titulky v novinách. Nedávno bylo zjištěno, že když dvě ženy, které byly užaslé z filmové hvezdy, rozbily jeho majetek, místo aby zavolal policii, Reeves je pozval obě na pivo.

Pokud se Vám příběh o Keanu Reevesovi líbil, sdílejte jeho laskavost se svými přáteli na sociální matrixu…

 

Zdroj: Goodnewsnetwork.org

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..