Dobré zprávy – Český projekt Earthkarma uspořádal jednorázovou výsadbu 10 000 stromů v Africe

Nedávno jsme vás o tomto krásném projektu informovali, jak funguje a jaký je za ním příběh. To vše si můžete přečíst zde. Od té doby se projekt posunul dále, například za jeden zakoupený náramek můžete mít radost ze tří vysazených stromů, na začátku se jednalo o jeden vysazený strom. Nebo je například v prodeji nové tričko, jehož koupí můžete celou myšlenku podpořit a zajistit výsadbu 12-ti stromů.

Nyní se projektu Earthkarma podařilo překonat zajímavý milník, a to jednorázová výsadba 10 000 stromů v různých zemích afrického kontinentu. Jedná se konkrétně o země Guinea, Keňa a Kamerun. Samozřejmě je to zásluha tvůrců projektu, ale také všech, kteří si zakoupili některý z jejich produktů a v neposlední řadě lidí, kteří stromy vysázeli. 🙂

Ukázka trička a náramku projektu Earthkarma

Na závěr chci ještě říct, že je důležité soustředit se i na naši přírodu, lesy a poskytnout podpůrnou energii pro zotavení naší přírody. Jsme především obyvatelé naší republiky. A proto jsem rád, že projekt podporuje i tuto činnost u nás. A během následujícího měsíce zveřejní informace o výsadbě stromů v České republice. Pokud si chcete přečíst detailnější informace o tom, kde jednorázová výsadba proběhla a jak dané oblasti zotavuje, přikládám na konci odkaz na článek na blogu earthkarma.cz. A také přikládám odkaz na FB stránky, kde můžete sledovat aktuální informace o projektu Earthkarma a případně můžete projekt dále podporovat zakoupení některého z jejich produktů.

Přejeme, ať se projektu nadále daří. 😊

 

Odkaz na článek na blogu earthkarma.cz zde

Odkaz na FB stránky Earthkarma:

https://www.facebook.com/Earthkarmacz/

 

Zdroje: Earthkarma.cz, fotografie: Earthkarma.cz

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..