Dobré zprávy – Vzniká nová nezávislá streamovací platforma bez cenzury

Jako zastávce a milovník svobodného slova se v poslední době objevil Brian Rose, zakladatel London Real. Ten se zaměřuje především na rozhovory se špičkovými a respektovanými hosty. Brian Rose si při svých interview udržuje otevřenou mysl, a i když svými hosty nesouhlasí, neubíjí je rádoby „pravdivými“ a „logickými“ argumenty. A přesto s nimi dokáže vést rozhovory na vysoké úrovni, kde jim pokládá skvělé otázky. A i když se svými hosty nutně nemusí souhlasit, nechá je naplno říct, co chtějí a vše zveřejní. Je opravdovým zastáncem svobody slova.

Miliony lidí Rose podpořili v jeho postoji ke svobodě slova a tak mohl oznámit, že veřejná podpora jeho postoje je tak ohromující, že dokázal získat stovky tisíc dolarů na vybudování nové platformy pro živé streamy s rozhovory, kde nebude existovat jakákoliv cenzura a budu dovoleno říkat hostům, co chtějí, bez ohledu na to, kdo s nimi souhlasí.

Platforma se bude nazývat Digital Freedom Platform a bude hostit řadu hostů, počínaje třetím rozhovorem s Davidem Ickem. Celé to připravují tak, aby se mohlo dívat milion diváků a potenciálně dosáhnout světového rekordu v této oblasti.

„Přesáhli jsme náš počáteční cíl 100 000 dolarů, abychom zaplatili živý přenos Rose Icke III, které se odehraje 3. května.“ – Brian Rose

Projekt má několik fází. Detailně si projekt a jednotlivé fáze můžete prohlédnout zde. Ale například třetí fáze projektu, na kterou už jsou vybrané peníze, představí nové technologické řešení blockchain jako součást platformy Digital Freedom Platform, a to zaručuje neprůstřelnost, robustnost a uživatelsky příjemné sdílení.

A ještě krátká zmínka o tvorbě London Real. Kanál vysílá na YouTube videa již téměř 10 let a představil stovky hostů, včetně známých myšlenkových leaderů, mediálních osobností a zdravotnických guru, přičemž se věnuje tématům od duchovnosti po rostlinnou medicínu, zdraví a občanské svobody.

Já osobně jsem rád, že tohle je další příklad platformy, která bude fungovat (alespoň z velké části) decentralizovaně. Je vidět, že mnoha lidem záleží na opravdové svobodě slova.

Zdroj: WakingTimes.com, obrázek / LondonReal.tv

Sleduj nás na FB a neunikne ti žádný článek:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..