Chceš se s námi podílet na obsahu portálu Život jako umění?

Náš cíl je přispět malou kapkou do proudu, který posouvá kolektivní vědomí dál. Zabýváme se tématy, která pomohou člověku v seberozvoji (jak být šťastnější, jak udělat svět kolem sebe lepší, informace, které lidem pozitivně změní a rozšíří pohled na život…a všechno další, co tě jen napadne, co by mohlo prospět společnému životu na této planetě). 🙂

Pokud máš zájem o jakoukoliv spolupráci nebo nám chceš jen doporučit téma, o kterém máme informovat na našich stránkách, tak nás kontaktuj na mailu zivotjakoumeni­@gmail.com

Náš tým

Josef Korkisch
zakladatel webu
„Všechna témata, která zde naleznete, mě skutečně zajímají. A proto tvořím tento web s velkou radostí a láskou. Psaní článků je pro mě náplní volného času i vnitřním uspokojením. Pravidelně medituji, věnuji se Wim Hofovým dechovým cvičením a rád chodím do přírody.”
Marie Černá
redaktorka
„Studuji katedru scenáristiky a dramaturgie na pražské FAMU a externě pracuji pro dětský kanál České televize. Když je teplo, ráda se potloukám po lesích a koupu v rybníce. V zimě se zas potuluji ve vnitřních světech příběhů vlastních i cizích. Jóguju, plavu, medituju.”
Anna Říhová
redaktorka
„Jsem novinářka, píáristka. Tři roky jsem pracovala v České tiskové kanceláři jako reportérka. Věnuji se józe a bojovému umění Tai chi chuan stylu Yang. Zabývám se také otázkami lidského zdraví, zejména takzvanou funkční medicínou a seberozvojem ve všech oblastech.”
Michal Čagánek
redaktor
„Jsem básník, spisovatel a písničkář. Milovník tance, hudby a ticha. Svojí tvorbou pomáhám čtenáři k návratu do prostoru srdce, do světa, kde vládne láska, moudrost a naděje. Moje nejznámější knihy jsou Malá a Plyšový Buddha.”